F I N A L T A | PROCESAS
15562
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15562,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

PROCESAS

PASIRUOŠIMAS

 

Kompanijos specialistai suteikia nemokamas konsultacijas ir vizitus Jums patogiu laiku, po kurių jums individualiai yra paruošiami baldų projektai, parenkamos medžiagos, parengiamas pasiūlymas, pagal jūsų išsakytus pageidavimus ir idėjas. Klientui, kuris jau turi parengtą dizaino projektą, mes sudarysime sąmatą iškarto.
Ruošdami pasiūlymą, mes atsižvelgiame į medžiagų kainą, darbą, pristatymą ir iškrovimą, montavimą.
Susitarus ir pasirašius produkto gamybos sutartį, mūsų kompanijos specialistai atvyks į objektą ir atliks išmatavimus, atsižvelgiant į visas aplinkybes (komunikacijos, konstrukcijos, ir pan.).

PROCESAS

 

Baldų gamyboje naudojame patvarias, ekologiškai švarias, Europos standartus atitinkančias medžiagas: medžio drožlių plokštes (laminuotą arba faneruotą), vidutinio tankio plaušo plokštę (ją nudažome jūsų pageidajama spalva), aukšto slėgio laminatus, medžio masyvą, metalą, stiklą, medžiagą.
Parengiami techniniai gamybos brėžiniai, paruošiamos medžiagos – viskas perduodama į gamybos cechą užsakymui įvykdyti.
Medienos, MDF supjaustymas, padengimas lukštu, gręžimo darbai, dažymas, pakavimas – tai labai svarbus ir ilgas procesas. Čia nedarome skubotų sprendimų, nes tai turi įtakos produkcijos kokybei. Kiekviena gaminio detalė, kiekvienas jo elementas yra stebimas ir prižiūrimas.

PRISTATYMAS IR GARANTIJA

 

Pagaminę gaminį atidžiai patikriname jo funkcionalumą ir kokybę. Parenkame tinkamą pakuotę supakavimui. Jums pageidaujant, pristatome ir sumontuojame baldus bet kurioje pasaulio šalyje. Esant poreikiui, galime jums pagamintus produktus palaikyti sutartą laiką savo sandėlyje.
Perdavę produktą klientui, suteikiame 24 mėn garantiją.

Mes dirbame

Pi – Pe 8.00 – 18.00

Skambinkite mums

Rašykite mums