F I N A L T A | Kompanija
15250
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15250,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Kompanija

UAB Finalta tai angliško žodžio “Final” vedinys, lietuviškai reiškiantis “galutinis”. Pavadinimas atspindi tai, ko kompanija siekia ir kuo remiasi visuose savo darbuose bei sumanymuose.

VERSLO FILOSOFIJA

 

Elgtis ir dirbti taip, kad klientas mumis pasitikėtų ir vertintų.
Gaminame baldus pagal kliento poreikius – darome tai, ką sugebame geriausiai, kartu kuriame geresnę ateitį visuomenei, kuri mus supa.

 

Misija: suprasti kliento poreikius ir sukurti jam patogią gyvenimo aplinką.
Vizija: tvirta, inovatyvi ir nuolat besivystanti kompanija.

 

ISTORIJA

 

Istorija – tai dienoraštis, kuriame kiekviena diena tampa įrašu. Iš istorijos semiamės patirties, o iš patirties formuojasi praktika. Kompanijos istoriją sėkmingai pradėjome rašyti nuo 2010-ųjų metų. Įmonė įsikūrė Mažeikių rajono Žemalės kaimo gamtos apsuptyje.

Vertybės

 

Išskirtinumas: siekiame, kad kiekvienas produktas būtų unikalus ir atitiktų kliento pageidavimus. Mes nebijome būti kitokiais, todėl drąsiaiimamės įgyvendinti netradicinius sprendimus ir pažangiausias idėjas.
Ryžtingumas: ryžtingai žvelgiame į verslo kūrimą ir nuolat ieškome neišnaudotų galimybių. Sprendimus priimame greitai, bet apgalvotai.
Lankstumas: lankstus reagavimas į rinkos pokyčius ir klientų pageidavimus bei poreikius.
Tvarka ir nuoseklus darbas: nuolat dirbame tvarkingai ir rezultatyviai, kad kiti galėtų visada mumis pasitikėti.
Siekimas geriausio: siekiame būti geriausiais specialistais savo srityje. Esame profesionalūs ir žingeidūs. Nuolat domimės ir vieni pirmųjų pritaikome naujausias tendencijas bei technologijas bei patys kuriame produktus.
Santykių kūrimas: tikime, kad tik veikdami ir bendradarbiaudami kartu, galime sukurti ilgalaikius santykius paremtus tarpusavio pasitikėjimu.

VEIKLA

 

Įmonė užsiima nestandartinių baldų projektavimu ir gamyba pagal užsakymus. Mes padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę – patalpa, kurioje baldai harmoningai dera ir organiškai įsilieja į bendrą interjero visumą, taps jaukia erdve Jums.

 

Kaip baldų gamintojai žinome, kad kiekvienas klientas perkantis baldus yra unikalus, turi savo svajonę, vaizduotę ar norą. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius bei lūkesčius, ypatingą dėmesį teikiame gaminamos produkcijos kokybei bei naudojamų medžiagų savybėms. Norėdami sukurti Jums tinkamiausią produktą, nuolat keliame kvalifikaciją ir domimės baldų gamybos naujovėmis. Specializuojamės aukštesnio sudėtingumo modernių bei klasikinių baldų gamyboje. Mūsų įmonės gamyba orientuota į vienetinių nestandartinių baldų gamybą ar nedidelių partijų serijinius baldus.

 

Mūsų partneriai: “Blum”, “Hettich”, “Thermopal”, “Kaindl”, “Egger”, “Kronospan”, “Slider”, ir kiti, aukštos kokybės medžiagų tiekėjai.

Mes dirbame

Pi – Pe 8.00 – 18.00

Skambinkite mums

Rašykite mums