F I N A L T A | GAMYBA PER SUTARTA LAIKĄ
15531
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15531,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

GAMYBA PER SUTARTA LAIKĄ

MŪSŲ PRIVALUMAI

IŠSKIRTINIAI PRODUKTAI Į IŠSKIRTINIS SU KLIENTU SUDERINTAS DIZAINAS

 gamyba per sutarta laiką

 

Galime pristatyti produktus į visas pasaulio šalis.

 

 Bendravimas – išklausysime ir atsižvelgsime į visus jūsų pgeidavimus, nes norime jums suteikti aukšto lygio aptarnavimą. Siekiame, kad nuo pirmo mūsų susitikimo sukurtume ilgalaikius santykius.

 

Pagaminsime laiku –nusibodo, kad vėluoja pagaminti jums baldus? Mes esame pasirašę išskirtines sutartis su medžiagų tiekėjais ir vežėjais, todėl galime jums užtikrinti laiku pagamintą produktą. Kartu mes susitarsime dėl datos, kada norite, kad produktas būtų pristatytas jums.

 

 Lankstumas –keliate aukštus reikalavimus gaminiui, kuris skiriasi nuo įprastų ir sunku rasti ką nors, kas gali tai įvykdyti? Nebijokite – pasakykite mums, ko jums reikia, ir mes tai padarysime. Mes būtent tai ir darome.

 

 Rezervavimo galimybė – reikia daugiau laiko priimti sprendimą dėl gamybos, neturite vietos kur pasistatytį gaminį, neturite galimybės pasiimti gaminio? Mes turime galimybes atidėti jūsų užsakymą, o pagamintą produkciją galime sandėliuoti sutartą laiką

Mes dirbame

Pi – Pe 8.00 – 18.00

Skambinkite mums

Rašykite mums